ARKOOP

 

Cięcie blachy Warszawa

cięcie blachy warszawy

W zakresie usług świadczonych przez naszą firmę mieści się także cięcie blach. Wykonujemy je przy użyciu sprawnych maszyn – gilotyn o niezwykle ostrych nożach. Są to urządzenia nowoczesne, bezpieczne i umożliwiające precyzyjne docięcie materiałów. Jesteśmy w stanie przygotować różne formatki i paski oraz wyciąć z metalu elementy, które są niezbędne do wykonania stojaków. Innowacyjne urządzenia, którymi dysponujemy pozwalają nam na cięcie blach o przeróżnych grubościach. Obróbce możemy poddać takie materiały jak stal, ocynk, tytan cynk, aluminium, mosiądz, miedź itp. Dbamy o precyzję wykonania i pilnujemy, by wszystkie przygotowane przez nas produkty miały odpowiednie rozmiary. Realizujemy mniejsze i większe zamówienia. Każde zlecenie wykonujemy zgodnie z wytycznymi przekazanymi nam przez klienta, tak by parametry techniczne artykułów odpowiadały jego potrzebom. Działamy w pełni profesjonalnie i kompleksowo. Nasi pracownicy posiadają wiedzę, umiejętności, doświadczenie i wszystkie niezbędne kwalifikacje uprawniające ich do wykonywania danych usług. Gwarantujemy, że zlecenie zostanie zrealizowane szybko i bez problemowo.

Korzystając z naszej usługi cięcia blachy w Warszawie mogą być Państwo pewni świetnie dopracowanych produktów, które wykończymy wedle Państwa uznania. Co więcej, jesteśmy w stanie wykonać serię identycznych artykułów. Naszymi atutami są: konkurencyjne ceny, doskonałe jakościowo produkty, obsługa utrzymana na bardzo wysokim poziomie oraz mocno zróżnicowana oferta, która trafi w gusta każdego klienta.

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com