ARKOOP

 

Gięcie blachy Warszawa

gięcie blachy warszawa

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym gięciem blachy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń i technologii. Korzystamy z renomowanego sprzętu, pochodzącego od zaufanych producentów, co pozwala nam świadczyć usługi na naprawdę wysokim poziomie. Każde zamówienie realizujemy zgodnie z wytycznymi klienta i pilnujemy, by parametry techniczne tworzonych produktów były zgodne z tymi, które podał nam zleceniodawca. Wykonujemy artykuły o uniwersalnych rozmiarach i kształtach, niemniej jednak na życzenie klienta możemy je dowolnie zmodyfikować. Gwarantujemy, że nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy wykonają każdy produkt starannie, dokładnie i niezwykle precyzyjnie. Obróbce możemy poddać przeróżne rodzaje blach m.in. aluminium, stal nierdzewną, ocynk, stal powlekaną o rozmaitej grubości. Gięcie blach w Warszawie wykonujemy w technologii 2D i 3D. Nasze umiejętności i sprzęt, którym dysponujemy pozwalają nam nadać materiałom dowolne formy i estetycznie je wykończyć. Z racji tego, że są to produkty przeznaczone do użytku publicznego, głównie do sklepów dbamy o to, by ich konstrukcje były solidne, a one same wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Z naszej usługi gięcia blachy w Warszawie może skorzystać każdy. Siedziba firmy mieć się w stolicy, jednakże realizujemy zamówienia z całej Polski. Zapewniamy, że wykonamy zlecenie na czas i zachowamy 100% powtarzalności elementów, tym samym tworząc serię identycznych artykułów. Wielkość zamówienia nie ma znaczenia – jesteśmy w stanie wykonać dowolną ilość artykułów. Nasza firma wyróżnia się na rynku solidnością, skrupulatnością, nastawieniem na potrzeby klienta i szybką realizacją zamówień indywidualnych!

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com