ARKOOP

 

Lakierowanie proszkowe Warszawa

lakierowanie proszkowe warszawaOferujemy profesjonalne lakierowanie proszkowe przy użyciu wysokiej jakości farb epoksydowych, poliestrowo-epoksydowych i poliestrowych, pochodzących od renomowanych i uznanych producentów. Dysponujemy zarówno standardowymi, jak i specjalistycznymi farbami, z pomocą których możemy uzyskać odpowiednie rodzaje powłok, faktur i wykończeń np. mat, półmat, półpołysk, połysk i satyna. Polega ono na nałożeniu na powierzchnię metalową cienkiej warstwy proszku, naelektryzowaniu jej, a następnie nagrzaniu do temperatury 140-200oC, w efekcie czego farba topi się i ulega polimeryzacji. Usługę wykonujemy przy zastosowaniu najlepszych i najnowocześniejszych sprzętów, co gwarantuje estetykę wykonania i doskonałą trwałość powłoki. Produkty pomalowane w ten sposób wykazują wysoką odporność na korozję, działanie substancji chemicznych i wysokiej temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne.

Malujemy elementy, których wymiary nie przekraczają 1000x1000x1100 mm. Jesteśmy w stanie pokryć je dowolnie wybraną przez klienta farbą z bogatej palety barw RAL. Lakierowanie proszkowe w Warszawie wykonują nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie prace przebiegały sprawnie i według przyjętych standardów. Zapewniamy krótki czas realizacji zlecenia oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Lakierowanie proszkowe posiada mnóstwo zalet. Wśród najważniejszych z nich można wymienić:

  • Otrzymywanie grubej powłoki, która zapewnia większą trwałość produktu oraz maskuje wszelkiego rodzaju niedokładności i skazy pojawiające się na jego powierzchni.
  • Przyjazność dla środowiska, wynikającą z braku rozpuszczalników i rozcieńczalników w składzie farby.
  • Możliwość odzyskania nieosadzonych cząstek proszku na produkcie, co skutkuje niemal całkowitym brakiem strat.
  • Doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne przedmiotu.

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com