ARKOOP

KATALOG


 

Stojaki na medykamenty znajdują zastosowanie w aptekach oraz zwykłych sklepach. Dzięki sprzedaży leków na stojakach wzrasta świadomość klienta o danej marce. Stojaki pełnią funkcję reklamową za pomocą grafik które mogą znajdować się w listwach cenowych, po bokach stojaka oraz na jego górze jako toper reklamowy. Stojaki na farmaceutyki bardzo często spotkać można w strefach przykasowych, w różnych sieciach sklepów. Stojaki ułatwiają prezentację różnych leków danego producenta. Produkujemy stojaki prezentujące różne leki na jednym stojaku jak również takie poświęcone jedynie jednej marce.

 

Prezentowane modele są jedynie przykładami stojaków, jakie możemy wykonać. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie projektując i produkując stojaki dostosowane do wymagań klienta.

 

Stojaki wykonywane są na zamówienie.

Nie realizujemy zamówień dotyczących pojedynczych sztuk stojaków.

 

Minimalne ilości produkowane przez ARKOOP zależą od modelu stojaka i wynoszą od około 50 do 200 sztuk

Stojaki na farmaceutyki

 

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com