ARKOOP

KATALOG


 

Oferujemy duży wybór modeli stojaków na pocztówki. W zakres oferty wchodzą stojaki podłogowe, naladowe oraz ekspozytory wiszące. Na stronach produktu znajduje się plik PDF do pobrania ze szczegółowymi informacjami technicznymi. Nasze stojaki wykonywane sa w wersji do samodzielnego złożenia przez klienta. Na prośbę klienta możemy stojaki przygotowywać do wysyłki już złożone.

 

Stojaki przez nas wykonywane produkowane są w naszym zakładzie produkcyjnym przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów gwarantując najlepszą jakość wykonania. Stojaki są solidne oraz trwałe.

 

Prezentowane modele są jedynie przykładami stojaków, jakie możemy wykonać. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie projektując i produkując stojaki dostosowane do wymagań klienta.

 

Stojaki wykonywane są na zamówienie.

Stojaki na pocztówki sprzedajemy detalicznie oraz hurtowo.

Stojaki na pocztówki

 

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com