ARKOOP
Projekty i realizacje


 


Ekspozytor na lizaki

Nazwa:

Ekspozytor na lizaki

KOD:

RR-SNS-6-CHCH

Opis:

Stojak reklamowy/wysypnik na lizaki Chupa-Chups. Stojak stalowy obudowany w powierzchnie reklamowe boczne oraz wygięty toper. Pojemniki wykonane s siatki cięto-ciągnionej z przegrodami z plexi.

Realizacja


Galeria

 

Zobacz inne modele

z-krata-i-hakami-3_src_1.jpg na-lizaki-2_src_1.jpg ekspozycyjny-z-polkami-i-hakami-3_src_1.jpg modulowy-z-koszami-pedigree-2_src_1.jpg na-gumy-mentos-3d-2_src_1.jpg
Stojak z kratą i hakami Ekspozytor na lizaki Stojak ekspozycyjny z półkami i hakami Stojak modułowy z koszami PEDIGREE Stojak na gumy Mentos 3D

Pozostałe modele >>

 

 

Stojaki na pozostałe art. spożywcze

W zakres standów na pozostałe artykuly spożywcze zaliczamy stojaki na słodycze, stojaki na makarony, stojaki na oliwę, ekspozytory na produkty w słoikach, stojaki reklamowe na przyprawy i wiele innych z dziedziny artykułów spożywczych.

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com