ARKOOP
Projekty i realizacje


 


Ekspozytor na lizaki

Nazwa:

Ekspozytor na lizaki

KOD:

RR-SNS-6-CHCH

Opis:

Stojak reklamowy/wysypnik na lizaki Chupa-Chups. Stojak stalowy obudowany w powierzchnie reklamowe boczne oraz wygięty toper. Pojemniki wykonane s siatki cięto-ciągnionej z przegrodami z plexi.

Realizacja


Galeria

 

Zobacz inne modele

na-produkty-bakalland-2_src_1.jpg na-produkty-mentos-2_src_1.jpg obrotowy-z-hakami-4_src_1.jpg na-kawe-2_src_1.jpg na-batony-2_src_1.jpg
Stojak na produkty Bakalland Stojak na produkty mentos Stojak obrotowy z hakami Stojak reklamowy na kawę Stojak na batony

Pozostałe modele >>

 

 

Stojaki na pozostałe art. spożywcze

W zakres standów na pozostałe artykuly spożywcze zaliczamy stojaki na słodycze, stojaki na makarony, stojaki na oliwę, ekspozytory na produkty w słoikach, stojaki reklamowe na przyprawy i wiele innych z dziedziny artykułów spożywczych.

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com