ARKOOP

KATALOG


 

Prezentujemy bardzo funkcjonalne stojaki ekspozycyjne na prasę i książki. Ich konstrukcja została specjalnie opracowana z myślą o odpowiedniej prezentacji tytułów wydawniczych czasopism i gazet, a także dzieł literackich. W asortymencie znajdują się propozycje o prostej, uniwersalnej konstrukcji, jak też stelaże o wyjątkowo nowoczesnym designie. Ekspozytory zapewniają odpowiednie podtrzymanie całego asortymentu bez szkody dla towaru.

W ofercie dostępne są stojaki metalowe. We wszystkich wariantach stelaże można w prosty sposób zmontować i zdemontować. Poszczególne elementy są niewielkich rozmiarów, dzięki czemu całość w formie złożonej można przechowywać w kartonie. Niektóre modele zaopatrzone zostały dodatkowo w podstawę z kółkami, co zdecydowanie ułatwia przemieszczanie konstrukcji zgodnie z bieżącymi potrzebami.

Stojaki na prasę i książki

 

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com