ARKOOP

KATALOG


 

Zawieszki na blistry wykonujemy przy zastosowaniu giętarki do drutu 3D. Dzięki temu ceny oferowanych przez nas haków są bardzo atrakcyjne. Wykonujemy różne modele, z których klika przedstawiamy w poniższej ofercie. Każdy model możemy odpowiednio dopasować pod kątem długości, rozstawu oraz grubości drutu. Wykonujemy także inne niestandardowe haki. Dysponujemy własną lakiernią proszkową. Haki lakierujemy na dowolny kolor RAL. Zawieszki można mocować do kraty, blachy perforowanej, poprzeczki oraz standów tekturowych.

 

Nasze towary wykonujemy z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu nie odkształcają się i wytrzymują spore obciążenia. Stawiamy na różnorodność, dlatego w przygotowanym przez nas katalogu produktów znajdą Państwo haki pojedyncze, haki podwójne, haki z zawieszką cenową, haki na płaskownik oraz haki na blistry. Każdy z nich wykonany jest ze szczególną starannością i wyprofilowany tak, by zawieszanie produktów było łatwe i wygodne. Jesteśmy profesjonalną firmą, która realizuje zlecenia zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta.  

 

Jesteśmy jednym z najlepszych i największych producentów haków na blistry w Warszawie a nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców z całej Polski. Zapewniamy najwyższe standardy nie tylko w kwestii utrzymywania kontaktu z klientami, ale także jeśli chodzi o produkcję. Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań technologicznych i maszyn, które pozwalają nam usprawnić proces produkcji i stworzyć artykuły na miarę potrzeb klienta. Nasz atut stanowi również wysoce wyspecjalizowana i doświadczona kadra, która dysponuje odpowiednią wiedzą i potrafi doradzić najlepsze możliwe rozwiązania z zakresu linii produkcyjnej. Warto podkreślić, że wszystkie zlecenia realizujemy terminowo, a towary przed wysyłką odpowiednio zabezpieczamy, by w trakcie transportu nie uległy uszkodzeniu.

 

Wszystkie haczyki metalowe wykonywane są na zamówienie. Nie realizujemy zamówień dotyczących pojedynczych sztuk. Minimalne ilości produkowane przez ARKOOP zależą od modelu i wynoszą 100 sztuk.

Haki

 

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com