ARKOOP

KATALOG


 

Podajniki grawitacyjne znajdują zastosowanie w wielu miejscach w punkcie sprzedaży. Najczęściej umieszczane są w strefie kasowej bądź przy regałach sklepowych wewnątrz sklepu. Stojaki mogą mieć formę stojących np. na ladzie sklepowej bądź wiszących, przywieszanych do regału sklepowego.

 

Wyróżnikiem stojaków grawitacyjnych jest sposób ekspozycji towaru polegający na opadaniu produktów w podajniku pod wpływem siły grawitacji. W zależności od tego jaki produkt jest eksponowany dobierany jest odpowiedni materiał konstrukcji ekspozytora. Eksponowane mogą być produkty w opakowaniach okrągłych (butelki,, puszki, chipsy w tubach) bądź w opakowaniach innych niż okrągłe. W każdym przypadku opracowujemy projekt stojaka i dostosowujemy go do eksponowanego produktu oraz ilości produktów którymi ekspozytor reklamowy ma być zatowarowany.

 

Stojaki wykonywane są na zamówienie.

Nie realizujemy zamówień dotyczących pojedynczych sztuk stojaków.

 

Minimalne ilości produkowane przez ARKOOP zależą od modelu stojaka i wynoszą od około 50 do 200 sztuk

Podajniki grawitacyjne

 

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com