ARKOOP

KATALOG


 

Zajmujemy się produkcją stojaków przykasowych. Wykonujemy je w oparciu o dokładne pomiary z punktów sprzedaży oraz ustaleń z klientem. Regały impulsowe dopasowujemy do boksów kasowych tworząc miejsce wysokorotującej sprzedaży impulsowej. Stojaki przykasowe posiadają haki, półki pod różnym kątem nachylenia, skrzynki, wysięgniki, podajniki grawitacyjne itp. Tworzymy produkt perfekcyjnie dopasowany pod kątem rozmiarów, odległości między pókami, ilością półek i haków.

 

W ofercie nie posiadamy regałów uniwersalnych. Zdjęcia obrazują realizacje dla naszych klientów i służą jako inspiracja forma reklamy. Regały wykonujemy dla sieci sklepów w Polsce i za granicą.

 

Stojaki wykonywane są na zamówienie.

Nie realizujemy zamówień dotyczących pojedynczych sztuk regałów.

 

Minimalne ilości produkowane przez ARKOOP zależą od modelu regału i wynoszą minimum 10 sztuk.

Regały przykasowe

 

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com