ARKOOP
Projekty i realizacje


 


Regał przykasowy 4

Nazwa:

Regał przykasowy 4

KOD:

SPR-4

Opis:

Projekt + realizacja


Galeria

 

Zobacz inne modele

przykasowy-z-polkami_src_1.jpg regal-przykasowy-2_src_1.jpg regal-przykasowy-1_src_1.jpg regal-przykasowy-4_src_1.jpg przykasowy-dwupolkowy_src_1.jpg
stojak przykasowy z półkami Regał przykasowy 2 Regał przykasowy 1 Regał przykasowy 4 Stojak przykasowy dwupółkowy

Pozostałe modele >>

 

 

REGAŁY PRZYKASOWE

Projektujemy i produkujemy regały strefy przykasowej. Stojaki przykasowe wykonywane są indywidulanie pod określone miejsca przy boksach kasowych.

Regały przykasowe znajdują zastosowanie we wszystkich punktach sprzedaży, w których znajdują się boksy kasowe z taśmociągiem.

Regały do sprzedaży impulsowej stosowane w strefie przykasowej są narzędziem zwiększającym sprzedaż produktów szybkorotujących.

Regały przykasowe wykonywane przez firmę Arkoop znajdują się w takich sieciach sklepów jak: Piotr i Paweł, Real, Simply, Polomarket itp.

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com