ARKOOP
Projekty i realizacje


 


Regał reklamowy

Nazwa:

Regał reklamowy z półkami z blachy

KOD:

RR-I-3-AGR

Opis:

Regał blaszany z pięcioma półkami z grafikami bocznymi i grafiką frontową.

Projekt + realizacja


Galeria

 

Zobacz inne modele

na-produkty-bakalland_src_1.jpg na-proszki-do-prania-perlux_src_1.jpg na-kosmetyki_src_1.jpg rr-i-9-bro_src_1.jpg z-okraglym-szyldem_src_1.jpg
Stojak na produkty Bakalland Stojak na proszki do prania PERLUX Regał reklamowy na produkty Ekspozytor na nasiona lub przyprawy Stojak z okrągłym szyldem

Pozostałe modele >>

 

 

REGAŁY REKLAMOWE

Regały reklamowe znajdują zastosowanie jako spersonalizowane meble sklepowe służące do promocji produktów oraz marki danej firmy.

Indywidualny design, dopasowanie pod produkty oraz reklama to główne cechy stojaka reklamowego.

Konstrukcja podłogowych regałów reklamowych wykonywana jest z surowców stalowych takich jak profile oraz rury. Ekspozycja może odbywać się na półkach bądź hakach wykonanych z odpowiednich surowców stalowych ustalonych z klientem bądź zaproponowanych przez naszych konstruktorów.

Element reklamowy stanowi obudowa stojaka wykonywana zazwyczaj z tworzywa. Może mieć ona różny kształt i charakter w zależności od projektu oraz wymagań klienta.

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com