ARKOOP
Projekty i realizacje


 


Stojak na maty stołowe

Nazwa:

Stojak na maty stołowe

KOD:

RR-I-19-ALT2

Opis:

Regał ekspozycyjny wykonany z profilu 30x30mm. Mocna konstrukcja spawana wytrzymująca duże obciążenie. 12 półek z drutu fi 6 mm spawanych do ramy stojaka. Na froncie półki wisząca zawieszka cenowa 65x39mm. Wymiary stojaka: Wysokość 160cm; Głębokość 53 cm; Szerokość 52 cm. Na górze stojaka wspawany uchwyt na toper. Cena dla 50 sztuk - 300 zł/szt. netto. Cena bez topera.

Projekt + realizacja


Galeria

 

Zobacz inne modele

reklamowy-na-zwirki-dla-kotow_src_1.jpg obrotowy-z-hakami_src_1.jpg na-tuby-led_src_1.jpg na-baterie-kodak_src_1.jpg na-nasiona-trojkatny-obrotowy_src_1.jpg
Ekspozytor reklamowy na żwirki dla kotów Stojak obrotowy z hakami Stojak na tuby LED Stojak na baterie KODAK Stojak na nasiona trójkątny obrotowy

Pozostałe modele >>

 

 

REGAŁY REKLAMOWE

Regały reklamowe znajdują zastosowanie jako spersonalizowane meble sklepowe służące do promocji produktów oraz marki danej firmy.

Indywidualny design, dopasowanie pod produkty oraz reklama to główne cechy stojaka reklamowego.

Konstrukcja podłogowych regałów reklamowych wykonywana jest z surowców stalowych takich jak profile oraz rury. Ekspozycja może odbywać się na półkach bądź hakach wykonanych z odpowiednich surowców stalowych ustalonych z klientem bądź zaproponowanych przez naszych konstruktorów.

Element reklamowy stanowi obudowa stojaka wykonywana zazwyczaj z tworzywa. Może mieć ona różny kształt i charakter w zależności od projektu oraz wymagań klienta.

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com