ARKOOP
Projekty i realizacje


 


Stojak obrotowy z hakami

Nazwa:

Stojak obrotowy z hakami

KOD:

RR-SCH-SNS-I-2-SIM

Opis:

Podłogowy ekspozytor obrotowy. Konstrucja beczka czworokątna. Haki zawieszane na kracie. Toper wyjmowany

Projekt + realizacja


Galeria

 

Zobacz inne modele

ekspozycyjny-na-produkty-mlekovita_src_1.jpg regal-na-spraye-2_src_1.jpg na-oranzade-hellena_src_1.jpg z-okraglym-szyldem_src_1.jpg obrotowy-na-slodycze-w-puszkach_src_1.jpg
Stojak ekspozycyjny na produkty MLEKOVITA Regał na spraye Stojak na oranżadę Hellena Stojak z okrągłym szyldem Stojak obrotowy na słodycze w puszkach

Pozostałe modele >>

 

 

REGAŁY REKLAMOWE

Regały reklamowe znajdują zastosowanie jako spersonalizowane meble sklepowe służące do promocji produktów oraz marki danej firmy.

Indywidualny design, dopasowanie pod produkty oraz reklama to główne cechy stojaka reklamowego.

Konstrukcja podłogowych regałów reklamowych wykonywana jest z surowców stalowych takich jak profile oraz rury. Ekspozycja może odbywać się na półkach bądź hakach wykonanych z odpowiednich surowców stalowych ustalonych z klientem bądź zaproponowanych przez naszych konstruktorów.

Element reklamowy stanowi obudowa stojaka wykonywana zazwyczaj z tworzywa. Może mieć ona różny kształt i charakter w zależności od projektu oraz wymagań klienta.

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com