ARKOOP
Projekty i realizacje


 


Regał reklamowy / Stojak na artykuły higieniczne

Nazwa:

Stojak reklamowy na artykuły higieniczne TZMO 3

KOD:

RR-SCH-5-TZMO-3

Opis:

Regał na artykuły marki TZMO

Projekt


Galeria

 

Zobacz inne modele

na-wode-buskowianka_src_1.jpg na-proszki-do-prania-perlux_src_1.jpg polkowy-na-produkty-w-displayach_src_1.jpg rr-i-8_src_1.jpg na-soki-tymbark_src_1.jpg
Stojak na wodę BUSKOWIANKA Stojak na proszki do prania PERLUX Ekspozytor półkowy na produkty w displayach Regał na karmę dla psów Stojak na piwo Karamalz

Pozostałe modele >>

 

 

REGAŁY REKLAMOWE

Regały reklamowe znajdują zastosowanie jako spersonalizowane meble sklepowe służące do promocji produktów oraz marki danej firmy.

Indywidualny design, dopasowanie pod produkty oraz reklama to główne cechy stojaka reklamowego.

Konstrukcja podłogowych regałów reklamowych wykonywana jest z surowców stalowych takich jak profile oraz rury. Ekspozycja może odbywać się na półkach bądź hakach wykonanych z odpowiednich surowców stalowych ustalonych z klientem bądź zaproponowanych przez naszych konstruktorów.

Element reklamowy stanowi obudowa stojaka wykonywana zazwyczaj z tworzywa. Może mieć ona różny kształt i charakter w zależności od projektu oraz wymagań klienta.

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com