ARKOOP

KATALOG


 

Efektowne standy są doskonałym rozwiązaniem do promowania treści o różnorodnym charakterze. Pozwalają na zaprezentowanie oferty w wyrazisty, bardzo czytelny sposób. Ciekawą odmianę tego typu stojaków stanowi prezenter obrotowy multimedialny. Charakterystyczna konstrukcja podświetlana przyciąga uwagę potencjalnych Klientów. Proponujemy rozwiązania, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Każdy stand może być wykorzystany do prezentacji produktów, usług, budowania pozytywnego wizerunku marki. Polecane są na targi branżowe, zjazdy, akcje promocyjne, itp. Atutem prezentowanych wyrobów jest łatwość montażu i demontażu. Konstrukcje można w kilka chwil zainstalować w dowolnym miejscu. Ponadto produkty bazują na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, takich jak monitory LCD, podświetlane listwy LED, itp.

Standy multimedialne

 

 

ARKOOP Jarosław Michalak, ul. Młodnicka 39, 04-239 Warszawa, tel. 22 610 80 90

*wszelkie prawa autorskie do oglądania materiałów należą do firmy Arkoop. Wszelkie znaki firmowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Niniejsze projekty podlegają ochronie przewidzianej przez polskie i międzynarodowe prawo, a w szczególności przepisom o prawach autorskich oraz zwalczaniu nieuczciwej konkurencji.

ARKOOP Wszystkie Prawa zastrzeżone 2014 | Regulamin Polityki cookies | Projekt i wykonanie www.futureindesign.com