Catering dietetycznyOd kilku lat udowadniamy także, że atrakcyjna cena może iść w parze z ogromną funkcjonalnością i jakością wykonania nośników marketingowych, do których zaliczamy stand reklamowy. Bardzo często dokonujemy indywidualnego wykonania takich wieszaków aby mogły być najlepiej dopasowane do miejsca na ścianie w urzędzie, biurze podróży itp. Rozróżnić można wersję kaskadowe gdzie materiały umieszczane są jeden za drugą lub widoczne w 100% w całości. Jako znany i ceniony producent standów zalecamy również, aby tego typu nośnik stacjonarnego marketingu znalazł się również w Twoim sklepie bądź na korytarzu biura lub galerii handlowej - miejsc, gdzie często ulokowane są punkty sprzedażowe. Jako niezwykle doświadczony producent standów reklamowych możemy zapewnić, że są one najlepszym sposobem na wykorzystanie przestrzeni. Stojaki reklamowe posiadają wiele zalet - przede wszystkim skutecznie zwiększają widoczność firmy, pozwalając na wyróżnienie jej materiałów promocyjnych lub informacyjnych w przestrzeni. Przedstawione produkty, dzięki wzmocnionej konstrukcji, bez obawy można wykorzystywać na zewnątrz budynków, a ich dodatkowym atutem jest dwustronność, umożliwiająca umieszczenie materiałów promocyjnych z ich obydwu stron. Posiadamy regały wyposażone w trzy duże półki sklepowe, przeznaczone na produkty, których wysokość wymaga odpowiedniej przestrzeni, jak również z większą liczbą półek - do ekspozycji licznych i mniejszych produktów. Dostępne są klasyczne regały przyścienne, umożliwiające przejrzystą ekspozycję produktów. W ofercie AdLove dostępne są stojaki reklamowe w różnych wariantach - możesz wybierać spośród kształtów, wielkości i różnych kombinacji.

Wyposażenie sklepów w regały ekspozycyjne mobilne daje możliwość ekspozycji i sprzedaży tych samych lub innych towarów w różnych miejscach lokalu lub na zewnątrz. Regały ekspozycyjne należą do jednych z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia sklepów czy stoisk handlowych. Jednymi z najpopularniejszych są przyścienne regały metalowe lub drewniano-metalowe wyposażone w półki siatkowe lub koszowe. Regały ekspozycyjne: jak je wybrać? Jak już wcześnie wspominaliśmy, można je umieścić w wielu miejscach. Dziś dotarcie z reklamą do potencjalnego konsumenta wymaga stosowania wielu nośników. Dzięki temu mogą spełnić wszystkie oczekiwania i wzbudzać zainteresowanie wielu potencjalnych klientów przedsiębiorstwa, przyczyniając się do jego sukcesu. Jeżeli nie zainwestujemy w to rozwiązanie, możemy nie dotrzeć do potencjalnych klientów. Obecnie największą popularnością cieszy się marketing internetowy, który jest najtańszy i szybko dociera do klientów. Standy reklamowe umożliwią Ci docieranie do nowych Klientów! Standy reklamowe to doskonałe rozwiązanie marketingowe, które w firmie Omega System wznieśliśmy na najwyższy poziom funkcjonalności. Oferowane przez Omega System standy reklamowe to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi promocyjnych.

Wszystkie pola są wymaganeStojaki na ulotkiGwarancja [m-c]Pleksi, czyli niewielkich gabarytów modele wykorzystywane na biurkachMożliwość wykonania stojaka o innych wymiarach - zapytaj sprzedawcęSzerokość: 95 cmZachęcamy do dokładnego przestudiowania oferty Omega System. System QUBE to nie tylko wielkogabarytowe ścianki. Innowacyjne stojaki mogą stanowić również element uzupełniający stoiska wystawowe, które zbudowano z pozostałych modułów serii QUBE. Kratownice zwłaszcza te metalowe wykorzystywane są także bardzo często jako element wyposażenia stoiska handlowego na festynach. Odpowiednio urządzone stoiska ekspozycyjne znacznie ułatwiają pracę z konsumentem, przy okazji zapewniając bezpieczeństwo przechowywanych produktów. Stojak stanowi podstawę wyposażenia każdego stoiska na różnych branżowych wydarzeniach. Dzisiaj nie stanowi to problemu, bowiem konkurujące ze sobą firmy starają się jak najbardziej spełniać wymagania klientów, aby dzięki temu zyskać ich jak najwięcej. Jeśli na zewnątrz, musi być masywny i stabilny, aby nie przewrócił go wiatr. Są to trwałe elementy, które można stosować wewnątrz budynków, a często także na zewnątrz, w zależności od wykorzystanych materiałów. Stojaki reklamowe - dlaczego warto je stosować? Stojaki reklamowe to jeden z produktów, który znajdzie zastosowanie w każdej firmie. Dlatego też nie dziwi fakt, że obecnie w swojej ofercie ma ich coraz więcej firm, a co za tym idzie stojaki reklamowe Chorzów można kupić w znacznie bardziej atrakcyjnych niż kilka lat temu cenach.

Top