RestauracjeStandy reklamowe pozwolą odpowiednio wyeksponować produkty - dzięki nowoczesnemu designowi przyciągną wzrok potencjalnego klienta nawet z większej odległości. Istotna będzie dostępna przestrzeń, na której możemy wyeksponować towar. Prawidłowo i oryginalnie wyeksponowany towar zwiększa szansę na jego zakup przez potencjalnego Klienta. To od nich zależeć będzie, czy produkty będą widoczne, czy przyciągną wzrok potencjalnego klienta. Stojak ekspozycyjny od sklepu AJ Produkty to najlepszy wybór dla naszych partnerów. Warto zauważyć, że jesteśmy producentem oferowanego asortymentu, w związku z czym kształty oraz wymiary poszczególnych produktów - bez względu na to czy będą to regały ekspozycyjne, witryny, gabloty czy inne produkty - mogą zostać dostosowany do wymagań danego pomieszczenia. Jako doświadczeni producenci opakowań oraz materiałów reklamowych, oferujemy wysokiej jakości standy reklamowe, które są dostosowywane do indywidualnych potrzeb zamawiającego - dzięki temu mają Państwo możliwość zaopatrzenia się w rozwiązania najwyższej jakości, które będą idealnie współgrać z identyfikacją wizualną firmy/marki i przyczynią się do skuteczniejszej promocji produktów.

Warto zwrócić uwagę, że producenci przyjmują zamówienia na dostosowane do wagi i wielkości umieszczanych przedmiotów. Tak wyposażone stoiska w towarzystwie uśmiechniętego stewarda lub pracownika firmy mogą pomóc zyskać nowych klientów i zwrócić uwagę na markę. Dobrze zorganizowane i wyposażone stoiska sprawiają, że oferta staje się lepiej widoczna, atrakcyjniejsza, a przekaz wyraźny i czytelny. Nasza oferta to stojaki na ulotki, które znakomicie sprawdzają się w biurach, punktach handlowych oraz agencjach. Oferowane przez nas systemy witrynowe, ścienne gabloty magnetyczne, tabliczki informacyjne oraz prezentery na ścianę ułatwiają przekazanie ważnych informacji w miejscach, gdzie standy wolnostojące mogłyby utrudnić poruszanie się przechodniom. Standy albo stojaki reklamowe to jeden z najtańszych i najskuteczniejszych sposobów na promocję marki oraz produktów. Jedną z bardziej skutecznych form reklamy bezpośredniej są stojaki reklamowe, znane także jako standy reklamowe. Wspomniane już podczas wymieniania rodzajów form reklamy wolnostojącej rozmaite materiały i technologie wykorzystywane podczas produkcji stojaków mogą znacząco wpłynąć na odbiór treści. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie rozwiązań idealnie odpowiadających istniejącym w obszarze ekspozycji różnego rodzaju treści potrzebom. Stojaki reklamowe mogą przybierać różne formy, a w zależności od budowy, zmiana przekazywanej treści będzie prostsza lub bardziej skomplikowana. Na takich stojakach reklamowych możemy umieścić nasze materiały promocyjne lub też reklamowe i tym samym z reguły zainteresowane osoby będą podchodziły oraz pobierały te ulotki.

Stojaki na plakaty ściankę i podpory składa się dwoma ruchami do płaskiej postaci o grubości około 2,5 cm Paletowe (do wysokiego składowania towaru) Tło fotograficzne Szerokość [cm] W szerokiej gamie kolorystycznej, Samodzielny montaż A także manekinyPoczynając od małych ladowych stojaczków z plexi, kończąć na dużych podłogowych stojakach z kieszeniami na foldery i katalogi. Na przykład, umieszczając ulotki czy katalogi na ściance należy pomyśleć, żeby miały one odpowiedni format lub, jeśli nie można go zmienić, żeby stand został wyprodukowany w sposób umożliwiający estetyczne ich rozmieszczenie. A. Mogą być wykonane z rozmaitych materiałów, a informację reklamową mogą zawierać wymienne plakaty lub, w wypadku tablic kredowych czy metalowych, będą umieszczane odręcznie bezpośrednio na stojaku. Szklane, drewniane i wykonane z metalu, a do tego o konstrukcjach w niezliczonych stylach. Stojące systemy zajmują małą powierzchnię, co pozwala ustawić je w wąskich ciągach komunikacyjnych lub ruchliwych miejscach, w którym poruszają się Państwa potencjalni klienci. Nasi pracownicy rozwieją wszelkie wątpliwości oraz zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania dla Państwa biznesu. Do każdego projektu podchodzimy indywidulanie dostosowując go do potrzeb i Państwa oczekiwań, dbając jednocześnie o to aby ekspozytory byłe atrakcyjne wizualnie i trwałe. Za sprawą prostoty projektu bez żadnego trudu spójnie dopasujemy go do każdej niemal aranżacji.

Top