WidelecProdukty te można również wykorzystać do wewnątrzzakładowej prezentacji i moderacji, aby np. w atrakcyjny sposób prezentować biuletyny wewnętrzne. Obszerne stojaki na prospekty i regały na prospekty zapewniają miejsce na rozległy asortyment materiałów reklamowych - wymagają jednak dużo przestrzeni, by ładnie się prezentować. To zadanie dla naszych stojaków na prospekty i stojaków reklamowych. Gdzie stosować poszczególne stojaki na prospekty i stojaki reklamowe? Poszczególne ścianki tekstylne mogą być nadto łatwo transportowane - zarówno w wersji złożonej, jak i rozłożonej. Regały z łatwością utrzymasz w porządku, segregując postawione na nich przedmioty by wyglądały jak najlepiej. Oferujemy praktyczne regały i stojaki ekspozycyjne z koszami z wikliny. Oferujemy Państwu bogaty wybór najróżniejszych modeli, które można doskonale dopasować do wymogów reklamowych oraz do firmy. Najczęściej ze standów reklamowych korzystają sprzedający towary przy ekspozycji swoich produktów w sklepach czy marketach. Mamy optymalne rozmiary naszy standów dzięki czemu w optymalny sposób będą eksponować towary. Dzięki naszej bogatej ofercie, każdy jest w stanie znaleźć u nas odpowiedni produkt - niezależnie, czy ma być to ekspozycja na stałe, czy też będzie przenoszona z miejsca na miejsce (wówczas przyda się potykacz).

Niektóre modele umożliwiają też zamontowanie dwustronnej grafiki. Nasze ścianki tekstylne umożliwiają nadto szybką i wielokrotną zmianę aranżacji. Posiadają nadto szerokości 60, 90, 120 oraz 150 centymetrów. Naszym Klientom proponujemy bardzo praktyczne oraz estetycznie wyglądające potykacze reklamowe w wersji dwustronnej typu Standard. Zdając sobie sprawę z tego, jak ważne są potykacze ekspozycyjne dla odpowiedniego promowania Państwa firmy, wprowadziliśmy do naszej oferty nie tylko projektowanie, ale również produkcję potykaczy i stojaków reklamowych. Obróbka materiałów niezbędnych do produkcji różnego typu stojaków reklamowych odbywa się przy użyciu maszyn CNC, laserów i nowoczesnych giętarek co pozwala na pełną powtarzalność i odwzorowanie wymiarów. Nadają wyjątkowej atmosfery, która w dobie nowoczesnych technologi jest słodką nutą tradycjonalizmu. Ścianki reklamowe i standy reklamowe nadają się zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Ścianki reklamowe i standy reklamowe to nieodłączne elementy w branży eventowej. Ścianki do zdjęć i stojaki reklamowe to świetny sposób na odpowiednie wyeksponowanie marki w przestrzeni publicznej.

Długość: 1328 mmWysokość przedziały [cm]Lady i regały,Wysokość regulowanaPotykacze reklamowe czy standy ekspozycyjne nie są trudne w produkcji. Dla mediów drukowanych to z pewnością trudne czasy, jednak materiały drukowane, które służą jako środki reklamy i prezentacji wizerunku, nie straciły na swojej skuteczności. Wszystkie te produkty nie służą jednak jedynie temu, by zaopatrzyć odwiedzających lub uczestników targów w ważne materiały firmowe. Ponieważ warianty te w nieco mniejszym stopniu przykuwają uwagę, umieszczone w nich materiały należy odpowiednio przygotować, tak aby rzucały się w oczy i zachęcały do zapoznania się z nimi. Jednak dopiero gdy te doskonałe materiały drukowane zyskają również doskonałą prezentację, ich odbiorcy przeczytają je lub wezmą ze sobą. Oprócz oferowanych na naszej stronie standardowych wyrobów wykonujemy również zlecenia nietypowe na specjalne zamówienia klientów. Dobre rozwiązanie dla biur podróży, gabinetów lekarskich, banków i innych miejsc z poczekalnią dla klientów. Przede wszystkim nie ulegają uszkodzeniu, a ich treść szybko dociera do świadomości klientów i pozostaje w ich pamięci przez długi czas!

Top